top of page

Landirenzo Omegas Direkt Enjeksiyonlu Sistem

₺10.000 başlar

3 saat

Randevu Kaydı oluştur

Landirenzo Omegas Direkt Enjeksiyonlu Sistem

LANDIRENZO OMEGAS DIRECT

Direkt Enjeksiyonlu Motorlar İçin LPG SistemleriKIT OMEGAS DIRECT (4 Silindir Broşür)

KIT OMEGAS DIRECT (8 Silindir Broşür)


Omegas Direct teknolojisi ile aracınızın enjeksiyon hareketlerini ve performansını olduğu gibi koruyan yazılımlar sayesinde; yakıtın yanma odasına giriş açısını, basıncını ve karışım oranını koruyan bir teknoloji kullanarak size aracınızı daha uzun süre kullanma garantisi sağlıyoruz.

 

Direkt enjeksiyonlu, FSI , TSI, GDI, THP araçlarınız için Omegas Direct’i öneriyoruz.


 

LANDIRENZO OMEGAS DIRECT sistemi geleneksel sıralı gaz sisteminin evrimidir. Direkt Enjeksiyonlu motorların LPG dönüşümleri için tasarlanmış olup, pazardaki payını giderek artmaktadır.


LANDIRENZO LPG sistemi kirletici emisyonlarını sınırlar ve hava kalitesini arttırmaya yardımcı olur ve giderek sıkılaşan çevre standartlarına uyum sağlar.


Omegas Direct sistemi, en son teknoloji sayesinde yüksek performans sağlarken, motorun zaman içinde sağlıklı çalışmasını sağlar. En yeni jenerasyon enjektör rail'i yanmanın optimize edilmesi için doğru yakıt dozajlaması sağladığı için de güvenlidir.


Omegas Direct LPG sistemi, aracın sistemi ile K ve CAN protokollerinde etkileşime girer ve gelişmiş gaz sistemi teşhisi için OBDII bağlantısı sağlar.


Omegas Direct, farklı silindirdeki otomobillere, hatta turbo şarjlara uyması için çeşitli versiyonlarda mevcuttur.


bottom of page